Doradca inwestycyjny Hrubieszów

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest dosyć młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona została ona do handlu z użyciem dźwigni, na najczęstszych kryptowalutach. Przede wszystkim jest świetne rozwiązanie zarówno dla kobiet dopiero rozpoczynających swoją przygodę na tym sektora jak również dla aktywnych inwestorów. Z pewnością wielki nacisk na toż uważają słabsze niż u konkurencji prowizje. Wartym przyczyny istnieje i bardzo intuicyjny i dostępny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z dużym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Znaczy to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest brana od pośrednika. Wielkość zakładu jest zależna absolutnie z wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na stanie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na platformie nie ma handlu rzeczywistego. Są tylko przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w sądu do dolara. Podsumowując stanowi obecne handel kontraktami różnic cenowych CFD. Ponieważ na Monfex zarabiamy zarówno na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), jak a na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

Z pewnością, w sądu do kontraktów terminowych znanych z giełdy, platforma informuje o dużo lepszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, iż jej związki nie mają stałych ram czasowych. Mogą zatem zostać umorzone w każdym momencie.
Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X także możliwością handlu dużymi i krótkimi pozycjami na jeszcze 200 instrumentach. Do decyzji istnieje i dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut skojarzonych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex stanowi nadzwyczaj popularne. W obiektu rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Oczywiście na brzeg konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy wiedzę o prawie konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata środków.
Z pewnością, w obiektu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy grać. Do wyboru mamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W wypadku pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a wtedy kopiujemy adres do lamusa lub używamy z kodu QR. Następnie, na podany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w układu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość natychmiastowego nabycia kryptowalut. Skupia się to zawsze z pobraniem prowizji. Niewątpliwie stanowi obecne powiązane z faktem, że zakup przy użyciu karty podejmuje się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W sukcesie pośrednik potrąca cenę w wysokości 3,5% z każdej transakcji lub z jakichś 10 USD, w współzależności z tego, jaka z kwot jest doskonalsza.

Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z budowy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po ukazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który zawierają stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki przesyłane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i ceny.
Z pewnością jedną z najprawdziwszych zalet Monfex są niskie wartości i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu oraz przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się też liczyć z poniesieniem kosztów naliczanych za wszelki dzień otwartego kontraktu. Tworzy on teraz zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za wszelki dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na stanie 2000 USD, po odjęciu prowizji a drugich opłat zostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z użyciem dźwigni . Udostępnia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Nazywa to, że zakład miany jest pomiędzy giełdą i użytkownikami i przynosi się do gry przyszłej ceny danej kryptowaluty. Zakład taki miany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, jakie z zmian pożyczane są z pozostałej części. Wysokość danego biznesu jest natomiast ściśle skojarzona z powierzchnią używanej dźwigni. I właśnie przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przyczynić się do dużych zysków, należy ale pamiętać, iż handel przy wykorzystaniu dźwigni funkcjonuje w dwie strony. Dlatego może dać szybkie sukcesy, ale te i silne straty. Stąd też przydatny jest prawidłowy rozsądek i używanie dźwigni idealnej do poziomu posiadanej już świadomości i wiedzy.

Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest ściśle bezpieczny, ponieważ sieć jest zdecentralizowana. Chroniony jest zarówno sposób jak również technologia przetwarzana w Monfex. Depozyt każdego Klienta przechowywany istnieje w portfelu z zachowaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Wartym przyczyny jest fakt, iż jako Klient jesteś wstęp do raportów i olejków z konta w każdym momencie. W wszystkiej chwili możesz więcej się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zaufania i warty naszych kont masz możliwość dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę dobrym zagrożeniem dla odbiorcy może istnieć tylko sam użytkownik, i tak naprawdę niedostosowanie dźwigni do stanu inteligencji i wiedz gracza. A przed rozpoczęciem gry przekonuje się dokładne zapoznanie się z sektorem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze te o wziąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym argumentem istnieje więcej możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Środki” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi dane dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje też handlującym dojazd do webinarów szkoleniowych też do bloga zawierającego aktualne wiadomości z obszaru aktualizacji branżowych, aktualizacji sieci i co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs platformy jest gustowny i przyjemny w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu przedstawia się główny panel. Po jego lewej stronie pomieszczone są te dane dotyczące salda oraz zysku, a dodatkowo strat dla aktualnie otwartych pozycji. Coraz szczególnie prestiżowym jest, że stały tam też zamieszczone dane dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej proste są komunikaty na fakt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza więcej na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W centralnej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmian poniżej wykresu proste są opcje dotyczące zakupu jak również sprzedaży oraz księga zleceń.Oczywiście z obecnego stylu prosta istnieje także cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali i o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Przydatne są one w zakładce ”Środki” na kartce głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z wszelką pewnością Monfex jest znakomitą polecenia platformą do handlu z użyciem dźwigni. Konkludując stanowi ona swoja, intuicyjna i przyjazna zarówno dla młodych jak i zaawansowanych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi rzeczywiście ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz nieokreślony czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z zmian anulowanie danego zadania w wszystkiej chwili. Wartym przyczyny istnieje i niewątpliwie aspekt, iż dla konsumentów jest łatwa całodobowa infolinia. Z pewnością drogim jest, że każdemu istnieje i przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną rolę odgrywa też dobre nastawienie do klienta. Bo dzięki swobodnemu dojazdowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje nadzieję na zwiększenie poziomu naszych wiedze w interpretacji z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Ogólnie w wszystkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma zajmuje się uznaniem również piekielnie interesującą oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję systemu na przeprowadzane operacje i znaczną wielkość i bezpośredni dojazd do materiałów edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej element każdy może bez kłopotu znaleźć na forach dodatkowo w mediach społecznościowych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments