Jak założyć biuro nieruchomości

Obecnie w Polsce rynek nieruchomości kwitnie. Dlatego agencja nieruchomości jest naprawdę właściwym i przy drobinie chęci opłacalnym pomysłem na własny biznes.

Jak założyć biuro nieruchomości

Dużym udogodnieniem jest z pewnością to, że od roku 2014 broker nieruchomości nie musi starać się o pozyskanie licencji zawodowej.

Zanim przystąpimy do załatwiania wszystkich formalności związanych z otwieraniem działalności, należałoby wiedzieć czym tak konkretnie owe biuro się trudni.

kredyty Kołobrzeg
kredyty Kołobrzeg

Generalnym ich zajęciem jest pośredniczenie pomiędzy stronami zamierzającymi nabyć, spieniężyć lub wynająć daną nieruchomość. Dodatkowo pracownicy pośrednictwa nieruchomości dla własnych klientów potwierdzają stan prawny oraz rzeczywisty nieruchomości, negocjują pomiędzy stronami.

Zobacz też kredyty Kołobrzeg na mieszkanie

Wracając do tematu własnej działalności gospodarczej, pracować w nieruchomościach może realnie każdy, wystarczy że posiada zdolność do czynności prawnych. Kierowanie biurem nieruchomości może przebiegać w kliku odmianach: w formie jednoosobowej, spółki cywilnej, osobowej lub kapitałowej.

Należałoby jeszcze wiedzieć, że taka firma musi być zarejestrowana jeśli chodzi o sprzedaż – potrzebne będzie więc zakup kasy fiskalnej.

Zobacz również mieszkanie Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments