Skup samochodów Ińsko tel 887 332 665

Pożyczki bez BIK – Że jesteś samochód i wymagasz szybkiej pożyczki – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. dobrych na każdy cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Białogard tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia dotacji jest bycie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na okres bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Proponujemy Ci złote zasady i gwarancję uczciwości. Nie przewidujemy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz z niego wykorzystywać, oczywiście kiedy do tej chwili. Możesz dostać dotację na dowlony charakter i bez znaczenia jest, czy jesteś samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź opinie dotyczące własnej energie i zasugeruj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę z swoich agentów.

Skup samochodów Białogard tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o swoją pożyczkę wymagasz być oryginalnym właścicielem pojazdu wprowadzonym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na naszej stronie internetowej, patrząc w nim wielkość pożyczki i stan spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może posłużyć licznik przygotowany przez nasz system, jaki jest do Twojej dyspozycji na kartce głównej.

3. Po spełnieniu wszelkich informacji w formularzu, nasz agent skontaktuje się z Tobą w procesu kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier zapewni Ci wszelkie potrzebne umowy.

4. Po podpisaniu i sprawdzeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na pozytywne przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki ubezpieczeniu w jakości samochodu istniejemy w stanie pożyczyć Ciż popularniejszą sumę pieniędzy, niż w wypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Białogard tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci dadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla także pozostałych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań skontaktuj się z własnym agentem.

Skup samochodów Białogard tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę być, aby uzyskać pożyczkę?

Nie domagamy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako jednego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby uzyskać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Są to : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co zatem jest umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zabezpieczeniem kredytu, która składa, że kredytobiorca panuje na firmę świadczącą kredytu, prawo własności sprzętu będącego problemem zastawu. Na energii umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w domowym posiadaniu, a firma pożyczkowa powoduje mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a też płaci za jego eksloatację, oczywiście gdy stanowiło toż pole do tej chwili. Firma udzielająca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość świadczeń wynikających z normy pożyczkowej.

Skup samochodów Białogard tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments